PRT-11984
SparkFunSparkFun
PRT-11984 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRT-11984
Proizvajalec / znamka: SparkFun
Opis izdelka BOX PLASTIC CLEAR 4.25"L X 2.4"W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PRT-11984
Številka dela PRT-11984 Proizvajalec SparkFun
Opis BOX PLASTIC CLEAR 4.25"L X 2.4"W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4062 pcs Podatkovni list
Utež - Debelina -
Velikost / dimenzija 4.252" L x 2.402" W (108.00mm x 61.00mm) Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key
Serija - Platforma Arduino Mega
Druga imena 11984
Q9257207A
Opomba Evaluation, Development board not included with enclosure.
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Plastic, Non Specified Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.984" (25.00mm) Lastnosti PCB Supports
Oblikovanje Hand Held, Split Sides Vrsta zabojnika Case
Barva Translucent - Clear Površina (L x W) 10.3 in² (66 cm²)