COM-12024
SparkFunSparkFun
COM-12024 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: COM-12024
Proizvajalec / znamka: SparkFun
Opis izdelka LED RGB STRIP - SEALED (5M)
Podatkovni listi: COM-12024.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije COM-12024
Številka dela COM-12024 Proizvajalec SparkFun
Opis LED RGB STRIP - SEALED (5M) Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1461 pcs Podatkovni list COM-12024.pdf
Valovna dolžina 640nm Red, 525nm Green, 470nm Blue Napetost - naprej (Vf) (Typ) 12V
Kotni kot 120° Tip -
Temperatura - preskus 25°C Velikost / dimenzija -
Serija - Pakiranje -
Druga imena 12024 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test - Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) -
Tip objektiva Flat Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - Flux @ Tok / Temperatura - Preskus -
Lastnosti - natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules - Red, Green, Blue (RGB)
Tok - preskus 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue Tok - maks -