8LT017F26PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8LT017F26PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8LT 26C 26#20 PIN RECP
Podatkovni listi: 8LT017F26PA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8LT017F26PA
Številka dela 8LT017F26PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8LT 26C 26#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1329 pcs Podatkovni list 8LT017F26PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-26 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-14867
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy