S202S12F
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
S202S12F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S202S12F
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V
Podatkovni listi: S202S12F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S202S12F
Številka dela S202S12F Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3685 pcs Podatkovni list S202S12F.pdf
Napetost - obremenitev 80V ~ 240V Napetost - Vhod 1.2VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 4-SIP
Serija S202 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SIP Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Druga imena 425-2405-5 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 8A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S202SE1
S202SE1
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V
Na zalogi: 4003 pcs
Prenesi: S202SE1.pdf
RFQ
S202S11F
S202S11F
Na zalogi: 3080 pcs
Prenesi: S202S11F.pdf
RFQ
S202S12
S202S12