S201S06F
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
S201S06F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S201S06F
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 3A 80-240V
Podatkovni listi: S201S06F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S201S06F
Številka dela S201S06F Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis SSR RELAY SPST-NO 3A 80-240V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6783 pcs Podatkovni list S201S06F.pdf
Napetost - obremenitev 80V ~ 240V Napetost - Vhod 1.2VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 4-SIP
Serija S201 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SIP Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Druga imena 425-1244-5
425-2401-5-ND
S201S06V
Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 3A
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S202031MS02G
S202031MS02G
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Na zalogi: 14803 pcs
Prenesi: S202031MS02G.pdf
RFQ
S201DL
S201DL
Proizvajalci: Johanson Technology
Opis: CAP KIT CERAMIC 0.3PF-33PF 560PC
Na zalogi: 1753 pcs
Prenesi: S201DL.pdf
RFQ
S202
S202
Proizvajalci: Swanstrom Tools
Opis: CUTTER STANDOFF ANTISHOCK SHEAR
Prenesi: S202.pdf
S201TL
S201TL
Opis: CAP KIT CER 0.2PF-6.8PF 1400PCS
Prenesi: S201TL.pdf
S201E
S201E
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: SCR NON-SENSITIVE GATE 1.0A 200V
Prenesi: S201E.pdf
S201ERP
S201ERP
Opis: SCR 200V 1A TO92