S102S12F
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
S102S12F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S102S12F
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 8A 80-120V
Podatkovni listi: S102S12F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S102S12F
Številka dela S102S12F Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis SSR RELAY SPST-NO 8A 80-120V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3080 pcs Podatkovni list S102S12F.pdf
Napetost - obremenitev 80V ~ 120V Napetost - Vhod 1.2VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 4-SIP
Serija S102 Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SIP Vrsta izhoda AC, Zero Cross
Druga imena 425-2392-5 Tip montaže Through Hole
Load Current 8A Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant