PR39MF12NSZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR39MF12NSZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PR39MF12NSZ
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V
Podatkovni listi: PR39MF12NSZ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PR39MF12NSZ
Številka dela PR39MF12NSZ Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-240V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4973 pcs Podatkovni list PR39MF12NSZ.pdf
Napetost - obremenitev 0V ~ 240V Napetost - Vhod 1.2VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 8-DIP
Serija PR39MF Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads Vrsta izhoda AC
Druga imena 425-1202-5 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 900mA
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads