PR36MF12NSZF
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR36MF12NSZF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PR36MF12NSZF
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-240V
Podatkovni listi: PR36MF12NSZF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PR36MF12NSZF
Številka dela PR36MF12NSZF Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-240V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4039 pcs Podatkovni list PR36MF12NSZF.pdf
Napetost - obremenitev 0V ~ 240V Napetost - Vhod 1.2VDC
Sklop zaključka PC Pin Paket naprave za dobavitelja 8-DIP
Serija PR36MF Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads Vrsta izhoda AC
Druga imena 425-2369-5 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 600mA
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads