PQ3RF33J000H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ3RF33J000H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ3RF33J000H
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 3.5A TO220-4
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PQ3RF33J000H
Številka dela PQ3RF33J000H Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 3.5A TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6111 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2348-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3.5A TO-220-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 3.5A Nadzorne funkcije Enable