PQ30RV31J00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ30RV31J00H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ30RV31J00H
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-4
Podatkovni listi: PQ30RV31J00H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ30RV31J00H
Številka dela PQ30RV31J00H Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6651 pcs Podatkovni list PQ30RV31J00H.pdf
Voltage Dropout (Max) 1V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) 30V Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-4 PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2341-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 30 V 3A TO-220-4 Trenutni - Quiescent (Iq) 7mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije -