PQ25VB8M2FZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ25VB8M2FZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ25VB8M2FZ
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-5
Podatkovni listi: PQ25VB8M2FZ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ25VB8M2FZ
Številka dela PQ25VB8M2FZ Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 56566 pcs Podatkovni list PQ25VB8M2FZ.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) 25V Napetost - Vhod (maks.) 27V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-5 Formed Leads PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1726-5 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 25 V 800mA TO-220-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 7mA Trenutni - izhod 800mA