PQ1R18J0000H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ1R18J0000H
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6
Podatkovni listi: PQ1R18J0000H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ1R18J0000H
Številka dela PQ1R18J0000H Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120499 pcs Podatkovni list PQ1R18J0000H.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23L-6 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-23-6 PSRR 55dB (400Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2312-1 delovna temperatura -30°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23L-6
Trenutni - Quiescent (Iq) 350µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ1R25J0000H
PQ1R25J0000H
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LIN 2.5V 150MA SOT23L-6
Na zalogi: 3734 pcs
Prenesi: PQ1R25J0000H.pdf
RFQ
PQ1R18
PQ1R18
Opis: IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6