PQ035ZN01ZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ035ZN01ZZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63
Podatkovni listi: PQ035ZN01ZZH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ035ZN01ZZH
Številka dela PQ035ZN01ZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6621 pcs Podatkovni list PQ035ZN01ZZH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 0.8V
Voltage - Output (Max) 3.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 65dB ~ 53dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura - Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 3.5 V 1A SC-63
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -