PQ015EH01ZZH
pregled izdelka
Številka dela: PQ015EH01ZZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 1A TO263
Podatkovni listi: PQ015EH01ZZH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ015EH01ZZH
Številka dela PQ015EH01ZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3387 pcs Podatkovni list PQ015EH01ZZH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-263 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2221-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO-263 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable