LS027B7DH01A
LS027B7DH01A
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: LCD TFT 2.7" 400X240
Na zalogi: 2770 pcs
Prenesi: LS027B7DH01A.pdf
RFQ
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%