LQ150X1LG96
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ150X1LG96
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA
Podatkovni listi: LQ150X1LG96.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 234 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 234 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQ150X1LG96
Številka dela LQ150X1LG96 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 15.0" 1024X768 XGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 234 pcs Podatkovni list LQ150X1LG96.pdf
Ogled območja 304.10mm W x 228.10mm H Zaslon na dotik -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik LVDS
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 1024 x 768 (XGA) Dot Pitch 0.30mm W x 0.30mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 15" (381.00mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 15" (381.00mm) 1024 x 768 (XGA)