LQ121S1LG84
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LQ121S1LG84 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ121S1LG84
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1"
Podatkovni listi: LQ121S1LG84.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 332 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQ121S1LG84
Številka dela LQ121S1LG84 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 332 pcs Podatkovni list LQ121S1LG84.pdf
Ogled območja 246.00mm W x 184.50mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2817
Vmesnik LVDS Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 800 x 600 (SVGA)
Dot Pitch 0.31mm W x 0.31mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 12.1" (307.34mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 12.1" (307.34mm) 800 x 600 (SVGA) Osvetlitev ozadja LED - White