LQ043T3DX04
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ043T3DX04
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LQ043T3DX04
Številka dela LQ043T3DX04 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 4.3" 480X272 QVGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4796 pcs Podatkovni list
Ogled območja 95.04mm W x 53.86mm H Zaslon na dotik -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel, 24-Bit (RGB)
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size 0.20mm W x 0.20mm H
Dot Pixels 480 x 272 Dot Pitch -
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272