GW5SMQ40P05
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GW5SMQ40P05
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije GW5SMQ40P05
Številka dela GW5SMQ40P05 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LED COB PETITE ZENIGATA NEU WHT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6459 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 40V
Kotni kot - Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 25°C Velikost / dimenzija 8.00mm L x 12.00mm W
Serija Petite Zenigata Pakiranje Tray
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lumens / Watt @ Current - Test 70 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) - Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 1.80mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 450 lm (Typ) Lastnosti -
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Petite Zenigata White, Neutral Rectangle Tok - preskus 140mA
Tok - maks 160mA Konfiguracija Rectangle