GP2W1001YP0F
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
GP2W1001YP0F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GP2W1001YP0F
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IRDA MODULE 115.2KBPS 10SMD
Podatkovni listi: GP2W1001YP0F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GP2W1001YP0F
Številka dela GP2W1001YP0F Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IRDA MODULE 115.2KBPS 10SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4792 pcs Podatkovni list GP2W1001YP0F.pdf
Napetost - oskrba 2.7V ~ 5.5V Standardi IrPHY 1.4
Velikost 10.0mm x 4.4mm x 3.5mm Ugasniti Yes
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Druga imena 425-2061-1 Usmerjenost Side View
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)