GP1UD27XK
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GP1UD27XK
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka RECEIVER REMOTE CTRL TOP 40KHZ
Podatkovni listi: GP1UD27XK.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije GP1UD27XK
Številka dela GP1UD27XK Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis RECEIVER REMOTE CTRL TOP 40KHZ Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5854 pcs Podatkovni list GP1UD27XK.pdf
Napetost - oskrba 2.7V ~ 5.5V Serija *
Razdalja zaznavanja 10m Pakiranje Bulk
Druga imena 425-1123 Usmerjenost Top View
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Through Hole
natančen opis Remote Receiver Sensor, 40.0kHz 10m Through Hole Trenutni - dobava 200µA
B.P.F. Center Frekvenca 40.0kHz