GM1EG55200A
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GM1EG55200A
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LED GREEN CLEAR 1608 SMD
Podatkovni listi: GM1EG55200A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GM1EG55200A
Številka dela GM1EG55200A Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LED GREEN CLEAR 1608 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6279 pcs Podatkovni list GM1EG55200A.pdf
Valovna dolžina - vrh 565nm Valovna dolžina - prevladujoča -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja 1608 Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 425-1928-2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 19mcd Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.80mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.65mm
Lastnosti - natančen opis Green LED Indication - Discrete 2.1V 0603 (1608 Metric)
Tok - preskus 20mA Konfiguracija Standard