SMS24.TCT
SemtechSemtech
SMS24.TCT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMS24.TCT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 24V 44V SOT23-6
Podatkovni listi: SMS24.TCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMS24.TCT
Številka dela SMS24.TCT Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 24V 44V SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153998 pcs Podatkovni list SMS24.TCT.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 44V
Napetost - razčlenitev (min) 26.7V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija SMS Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 350W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 Druga imena SMS24.TCTTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 60pF @ 1MHz