SMDA24.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDA24.TBT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 24V 55V 8SO
Podatkovni listi: SMDA24.TBT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDA24.TBT
Številka dela SMDA24.TBT Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 24V 55V 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31210 pcs Podatkovni list SMDA24.TBT.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 55V
Napetost - razčlenitev (min) 26.7V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija SMDA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena SMDA24.TBTDKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 60pF @ 1MHz