SMDA15C.TBT
pregled izdelka
Številka dela: SMDA15C.TBT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 15V 30V 8SO
Podatkovni listi: SMDA15C.TBT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDA15C.TBT
Številka dela SMDA15C.TBT Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 15V 30V 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21451 pcs Podatkovni list SMDA15C.TBT.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija SMDAC
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 300W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena SMDA15C.TBTCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 75pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 4