SMDA15.TBT
pregled izdelka
Številka dela: SMDA15.TBT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 15V 30V 8SO
Podatkovni listi: SMDA15.TBT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDA15.TBT
Številka dela SMDA15.TBT Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 15V 30V 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31475 pcs Podatkovni list SMDA15.TBT.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija SMDA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena SMDA15.TBTDKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMDA15.T
SMDA15.T
Proizvajalci: Semtech
Opis: TVS DIODE 15V 30V 8SO