SMDA12C.T
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDA12C.T
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 12V 24V 8SO
Podatkovni listi: SMDA12C.T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
380 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDA12C.T
Številka dela SMDA12C.T Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 12V 24V 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32154 pcs Podatkovni list SMDA12C.T.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija SMDAC
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 300W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 120pF @ 1MHz