SMDA12.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMDA12.TBT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 12V 24V 8SO
Podatkovni listi: SMDA12.TBT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMDA12.TBT
Številka dela SMDA12.TBT Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 12V 24V 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32161 pcs Podatkovni list SMDA12.TBT.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija SMDA Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 300W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena SMDA12.TBTDKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 150pF @ 1MHz