SLVDA2.8.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLVDA2.8.TBT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 2.8V 5.3V 8SO
Podatkovni listi: SLVDA2.8.TBT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLVDA2.8.TBT
Številka dela SLVDA2.8.TBT Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 2.8V 5.3V 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23293 pcs Podatkovni list SLVDA2.8.TBT.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 2.8V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 5.3V
Napetost - razčlenitev (min) 3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija SLV
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 300W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz