SDHF2.5KS
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDHF2.5KS
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 2.5KV 2.5A MODULE
Podatkovni listi: SDHF2.5KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 386 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 386 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDHF2.5KS
Številka dela SDHF2.5KS Proizvajalec Semtech Corporation
Opis DIODE GEN PURP 2.5KV 2.5A MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 386 pcs Podatkovni list SDHF2.5KS.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.5A
Napetost - razčlenitev - Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija Module
Delovna temperatura - spoj 150ns Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SDHF2.5KS
Razširjen opis Diode Standard 2500V (2.5kV) 2.5A Through Hole Konfiguracija diode 1µA @ 2500V
Opis DIODE GEN PURP 2.5KV 2.5A MODULE Trenutna - povratna puščanja @ Vr 6.6V @ 3A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 2500V (2.5kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SDHN5KM
SDHN5KM
Proizvajalci: Semtech
Opis: ASSY RECT 1A 5KV STD REC
Na zalogi: 495 pcs
Prenesi: SDHN5KM.pdf
RFQ
SDHN5KS
SDHN5KS
Proizvajalci: Semtech
Opis: ASSY RECT 2.5A 5KV STD REC
Na zalogi: 348 pcs
Prenesi: SDHN5KS.pdf
RFQ
SDHD15K
SDHD15K
Opis: DIODE GEN PURP 15KV 600MA
Na zalogi: 348 pcs
Prenesi: SDHD15K.pdf
SDHF5KM
SDHF5KM
Proizvajalci: Semtech Corporation
Opis: DIODE GEN PURP 5KV 1A MODULE
Na zalogi: 437 pcs
Prenesi: SDHF5KM.pdf
SDHF2.5KM
SDHF2.5KM
Opis: DIODE GEN PURP 2.5KV 1A MODULE
Na zalogi: 730 pcs
Prenesi: SDHF2.5KM.pdf
SDHD5KS
SDHD5KS
Opis: DIODE GEN PURP 5KV 2.5A
Na zalogi: 365 pcs
Prenesi: SDHD5KS.pdf
SDHN7.5K
SDHN7.5K
Opis: ASSY RECT 400MA 7.5KV STD REC
Na zalogi: 553 pcs
Prenesi: SDHN7.5K.pdf
SDHD5K
SDHD5K
Opis: DIODE GEN PURP 5KV 600MA
Na zalogi: 446 pcs
Prenesi:
SDHN15K
SDHN15K
Opis: ASSY RECT 400MA 15KV STD REC
Na zalogi: 364 pcs
Prenesi: SDHN15K.pdf
SDHD5KM
SDHD5KM
Opis: DIODE GEN PURP 5KV 1A
Na zalogi: 564 pcs
Prenesi: SDHD5KM.pdf
SDHD10KM
SDHD10KM
Opis: DIODE GEN PURP 10KV 1A
Na zalogi: 345 pcs
Prenesi:
SDHL-8BNS-K-363-A0-ETB(HF)
SDHL-8BNS-K-363-A0-ETB(HF)
Proizvajalci: JST
Opis: SDHL LOW PROFILE MICRO SD CARD C
Na zalogi: 74973 pcs
Prenesi: SDHL-8BNS-K-363-A0-ETB(HF).pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%