SD15C.TCT
SemtechSemtech
SD15C.TCT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD15C.TCT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 15V 29V SOD323
Podatkovni listi: SD15C.TCT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD15C.TCT
Številka dela SD15C.TCT Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 15V 29V SOD323 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269696 pcs Podatkovni list SD15C.TCT.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V (Max) Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SOD-323 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 350W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-76, SOD-323
Druga imena SD15C.TCTTR delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 75pF @ 1MHz Dvosmerni kanali 1