SCSFF15R
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCSFF15R
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 150V 150A
Podatkovni listi: SCSFF15R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 276 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 276 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCSFF15R
Številka dela SCSFF15R Proizvajalec Semtech
Opis DIODE GEN PURP 150V 150A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 276 pcs Podatkovni list SCSFF15R.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 100A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja - Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 30ns
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Stud Mount
Tip diode Standard, Reverse Polarity natančen opis Diode Standard, Reverse Polarity 150V 150A Stud Mount
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 120µA @ 150V Tok - Povprečni popravek (Io) 150A
Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SCSF5310-0-1700-4W CBL
SCSF5310-0-1700-4W CBL
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SCS FOAM 53 X 100 X 1700 MM LONG
Na zalogi: 85 pcs
Prenesi:
RFQ
SCSF6-L
SCSF6-L
Proizvajalci: Panduit
Opis: CONN BUTT SPLICE 6 AWG CRIMP
Na zalogi: 7919 pcs
Prenesi: SCSF6-L.pdf
RFQ
SCSMAINSERT-I
SCSMAINSERT-I
Proizvajalci: HellermannTyton
Opis: SC SINGLE MODE FIBER INSERT, GRE
Na zalogi: 6976 pcs
Prenesi: SCSMAINSERT-I.pdf
SCSF8-L
SCSF8-L
Proizvajalci: Panduit
Opis: CONN BUTT SPLICE 8 AWG CRIMP
Prenesi: SCSF8-L.pdf
SCSM6
SCSM6
Proizvajalci: Semtech Corporation
Opis: DIODE RECT 600V 150A STD REC
Na zalogi: 314 pcs
Prenesi: SCSM6.pdf
SCSF5310-0-2290-2000C-2000C
SCSF5310-0-2290-2000C-2000C
Opis: SCS FOAM 53 X 100 X 2290 MM LONG
Na zalogi: 38 pcs
Prenesi:
SCSM6R
SCSM6R
Na zalogi: 313 pcs
Prenesi: SCSM6R.pdf
SCSF4R
SCSF4R
Opis: ASSY RECT 100A 400V FAST REC
Na zalogi: 244 pcs
Prenesi: SCSF4R.pdf
SCSM0
SCSM0
Proizvajalci: Semtech
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 150A
Na zalogi: 213 pcs
Prenesi: SCSM0.pdf
SCSFF15
SCSFF15
Opis: DIODE RECT 150V 150A SFST REC
Na zalogi: 278 pcs
Prenesi: SCSFF15.pdf
SCSFSCSF53100080000300C00300C
SCSFSCSF53100080000300C00300C
Opis: SCS FOAM 53X100X800MM LONG
Na zalogi: 79 pcs
SCSMAINSERT-FW
SCSMAINSERT-FW
Proizvajalci: HellermannTyton
Prenesi: SCSMAINSERT-FW.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%