SCHF25000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCHF25000
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GP 25KV 500MA AXIAL
Podatkovni listi: SCHF25000.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 296 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCHF25000
Številka dela SCHF25000 Proizvajalec Semtech Corporation
Opis DIODE GP 25KV 500MA AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 296 pcs Podatkovni list SCHF25000.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mA
Napetost - razčlenitev - Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija Axial
Delovna temperatura - spoj 100ns Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SCHF25000
Razširjen opis Diode Standard 25000V (25kV) 500mA Through Hole Konfiguracija diode 1µA @ 25000V
Opis DIODE GP 25KV 500MA AXIAL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 33V @ 500mA
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 25000V (25kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C