SCF12500
pregled izdelka
Številka dela: SCF12500
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL
Podatkovni listi: SCF12500.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 429 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCF12500
Številka dela SCF12500 Proizvajalec Semtech Corporation
Opis DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 429 pcs Podatkovni list SCF12500.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mA
Napetost - razčlenitev - Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija Axial
Delovna temperatura - spoj 150ns Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SCF12500
Razširjen opis Diode Standard 12500V (12.5kV) 500mA Through Hole Konfiguracija diode 1µA @ 12500V
Opis DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 15V @ 500mA
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 12500V (12.5kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SCF-01-5000
SCF-01-5000
Proizvajalci: KEMET
Opis: COMMON MODE CHOKE 50MH 1A 2LN TH
Na zalogi: 31654 pcs
Prenesi: SCF-01-5000.pdf
RFQ
SCF3LDBEIGE110AC
SCF3LDBEIGE110AC
Proizvajalci: B+B SmartWorx, Inc.
Opis: TB DIN PUSHFUSE 5X20 10AWG 20PC
Na zalogi: 3765 pcs
Prenesi: SCF3LDBEIGE110AC.pdf
RFQ
SCF3BEIGE
SCF3BEIGE
Opis: TB DIN PUSHFUSE 5X20MM 8AWG 20PC