SCBK15FF
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCBK15FF
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka BRIDGE RECT 13A 150V
Podatkovni listi: SCBK15FF.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 401 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 401 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCBK15FF
Številka dela SCBK15FF Proizvajalec Semtech
Opis BRIDGE RECT 13A 150V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 401 pcs Podatkovni list SCBK15FF.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 150V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 970mV @ 20A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja -
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-Rectangle delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže QC Terminal Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Single Phase
natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 150V QC Terminal Trenutna - povratna puščanja @ Vr 80µA @ 150V
Tok - Povprečni popravek (Io) 13A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SCBH2F
SCBH2F
Proizvajalci: Semtech
Opis: BRIDGE RECT 4A 200V
Na zalogi: 1351 pcs
Prenesi: SCBH2F.pdf
RFQ
SCBH2
SCBH2
Proizvajalci: Semtech
Opis: BRIDGE RECT 4A 200V
Na zalogi: 845 pcs
Prenesi: SCBH2.pdf
RFQ
SCBH4
SCBH4
Opis: BRIDGE RECT 4A 400V
Na zalogi: 1179 pcs
Prenesi: SCBH4.pdf
SCBK4F
SCBK4F
Opis: BRIDGE RECT 11A 400V
Na zalogi: 348 pcs
Prenesi: SCBK4F.pdf
SCBH15FF
SCBH15FF
Opis: BRIDGE RECT 5A 150V
Na zalogi: 845 pcs
Prenesi: SCBH15FF.pdf
SCBH4F
SCBH4F
Opis: BRIDGE RECT 4A 400V
Prenesi: SCBH4F.pdf
SCBK8
SCBK8
Opis: BRIDGE RECT 38A 800V
Na zalogi: 322 pcs
Prenesi:
SCBK2
SCBK2
Opis: BRIDGE RECT 13A 200V
Na zalogi: 293 pcs
Prenesi: SCBK2.pdf
SCBR05
SCBR05
Opis: BRIDGE RECT 1.5A 50V
Na zalogi: 688 pcs
Prenesi:
SCBR2
SCBR2
Opis: BRIDGE RECT 1.5A 200V
Na zalogi: 559 pcs
SCBK6
SCBK6
Opis: BRIDGE RECT 13A 600V
Na zalogi: 244 pcs
Prenesi: SCBK6.pdf
SCBH6
SCBH6
Opis: BRIDGE RECT 4A 600V
Prenesi: SCBH6.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%