SCAJ15FF
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SCAJ15FF
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka BRIDGE RECT 1.5A 150V
Podatkovni listi: SCAJ15FF.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 798 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 798 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SCAJ15FF
Številka dela SCAJ15FF Proizvajalec Semtech
Opis BRIDGE RECT 1.5A 150V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 798 pcs Podatkovni list SCAJ15FF.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 150V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 1.5A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja -
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-Square delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Single Phase
natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 150V Chassis Mount Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 150V
Tok - Povprečni popravek (Io) 1.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SCAJ4
SCAJ4
Proizvajalci: Semtech
Opis: BRIDGE RECT 2A 400V
Na zalogi: 797 pcs
Prenesi: SCAJ4.pdf
RFQ
SCAJ1F
SCAJ1F
Proizvajalci: Semtech
Opis: BRIDGE RECT 1.5A 100V
Na zalogi: 1004 pcs
Prenesi: SCAJ1F.pdf
RFQ
SCAJ6
SCAJ6
Opis: BRIDGE RECT 2A 600V