SC600AIMLTRT
SemtechSemtech
SC600AIMLTRT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC600AIMLTRT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MLPD
Podatkovni listi: SC600AIMLTRT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC600AIMLTRT
Številka dela SC600AIMLTRT Proizvajalec Semtech
Opis IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MLPD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67290 pcs Podatkovni list SC600AIMLTRT.pdf
Napetost - napajanje (min) 2.5V Napetost - napajanje (maks.) 6.5V
Napetost - izhod 5V Tip DC DC Regulator
Topologija Switched Capacitor (Charge Pump) Paket naprave za dobavitelja 10-MLPD (3x3)
Serija mAhXLife™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Notranja stikala Yes Pogostost 650kHz
Zatemnitev - natančen opis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Switched Capacitor (Charge Pump) 60mA 10-MLPD (3x3)
Trenutni - izhod / kanal 60mA Aplikacije Backlight
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC600DIMSTRT
SC600DIMSTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MSOP
Na zalogi: 64543 pcs
Prenesi: SC600DIMSTRT.pdf
RFQ
SC600DIMLTRT
SC600DIMLTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC LED DRIVER RGLTR 120MA 10MLPD
Na zalogi: 54631 pcs
Prenesi: SC600DIMLTRT.pdf
RFQ
SC6-13/500
SC6-13/500
Proizvajalci: Vector Electronics & Technology, Inc.
Opis: SCREW SELF TAPPING 6-32X1/2"
Prenesi:
SC600
SC600
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: DUAL ADAPTER BOX
Na zalogi: 849 pcs
Prenesi: SC600.pdf
Opis: SCREW PKG 24
Prenesi:
SC600AIMSTRT
SC600AIMSTRT
Opis: IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MSOP
Prenesi: SC600AIMSTRT.pdf
Proizvajalci: FLIR
Opis: COUNTING SCALE/BALANCE
Na zalogi: 185 pcs
Prenesi: SC600.pdf
SC600BIMSTRT
SC600BIMSTRT
Prenesi: SC600BIMSTRT.pdf
SC6
SC6
Proizvajalci: B+B SmartWorx, Inc.
Opis: TB DIN 35A 600V 8AWG 100PC
Prenesi: SC6.pdf
SC600BIMLTRT
SC600BIMLTRT
Prenesi: SC600BIMLTRT.pdf
SC600CIMLTRT
SC600CIMLTRT
Opis: IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MLPD
Prenesi: SC600CIMLTRT.pdf
SC600CIMSTRT
SC600CIMSTRT
Prenesi: SC600CIMSTRT.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%