SC5012AQMLTRT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC5012AQMLTRT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka 4CH, 300MA/CH, HBLED DRIVER
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC5012AQMLTRT
Številka dela SC5012AQMLTRT Proizvajalec Semtech
Opis 4CH, 300MA/CH, HBLED DRIVER Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 56371 pcs Podatkovni list
Serija * natančen opis LED Driver IC Output Dimming
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC50
SC50
Proizvajalci: FLIR
Opis: SCALE HANDHELD DIGITAL
Na zalogi: 4148 pcs
Prenesi: SC50.pdf
RFQ
SC5022C-101
SC5022C-101
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
Na zalogi: 118283 pcs
Prenesi: SC5022C-101.pdf
RFQ
SC5010ULTRT
SC5010ULTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ
Prenesi: SC5010ULTRT.pdf
SC5022C-102
SC5022C-102
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD
Prenesi: SC5022C-102.pdf
SC50004450
SC50004450
Proizvajalci: Skyworks Solutions, Inc.
Opis: CAP SILICON 500PF 20% SMD
Prenesi: SC50004450.pdf
SC5014AMLTRT
SC5014AMLTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Prenesi: SC5014AMLTRT.pdf
SC5010HULTRT
SC5010HULTRT
Prenesi: SC5010HULTRT.pdf
SC5012QMLTRT
SC5012QMLTRT
Opis: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24QFN
Prenesi: SC5012QMLTRT.pdf
SC5012MLTRT
SC5012MLTRT
Opis: IC LED DRIVER CTRLR
Prenesi: SC5012MLTRT.pdf
SC501U
SC501U
Proizvajalci: 3M
Opis: CONTROLLER 5-WIRE USB RESISTIVE
Prenesi: SC501U.pdf
Prenesi: SC5014MLTRT.pdf
SC5022C-100
SC5022C-100
Opis: FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
Prenesi: SC5022C-100.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%