SC3AS15FF
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC3AS15FF
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka BRIDGE RECT 18A 150V 2SMD
Podatkovni listi: SC3AS15FF.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 92 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 92 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC3AS15FF
Številka dela SC3AS15FF Proizvajalec Semtech
Opis BRIDGE RECT 18A 150V 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 92 pcs Podatkovni list SC3AS15FF.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 150V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 970mV @ 30A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja -
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2-SMD, No Lead delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Three Phase
natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 150V Surface Mount Trenutna - povratna puščanja @ Vr 180µA @ 150V
Tok - Povprečni popravek (Io) 18A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC39-12SYKWA
SC39-12SYKWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .39 TH
Na zalogi: 109059 pcs
Prenesi: SC39-12SYKWA.pdf
RFQ
SC3AS2A
SC3AS2A
Proizvajalci: Semtech
Opis: BRIDGE RECT 18A 200V 2SMD
Na zalogi: 86 pcs
Prenesi:
RFQ
SC3AS6
SC3AS6
Proizvajalci: Semtech
Opis: BRIDGE RECT 18A 600V 2SMD
Na zalogi: 99 pcs
Prenesi: SC3AS6.pdf
SC3BA05FF
SC3BA05FF
Opis: BRIDGE RECT 6A 50V
Na zalogi: 533 pcs
Prenesi: SC3BA05FF.pdf
SC39-12SRWA
SC39-12SRWA
Proizvajalci: Kingbright
Opis: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.39"
Na zalogi: 117793 pcs
Prenesi: SC39-12SRWA.pdf
SC39-12YWA
SC39-12YWA
Opis: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39"
Prenesi: SC39-12YWA.pdf
SC3BA10FF
SC3BA10FF
Opis: BRIDGE RECT 6A 100V
Na zalogi: 525 pcs
Prenesi: SC3BA10FF.pdf
SC3AS4F
SC3AS4F
Opis: BRIDGE RECT 16A 400V 2SMD
Na zalogi: 83 pcs
Prenesi: SC3AS4F.pdf
SC392-1
SC392-1
Proizvajalci: Grayhill, Inc.
Opis: WASHER
Prenesi:
SC39-12SURKWA
SC39-12SURKWA
Opis: DISPLAY 630NM RED 1DIG .39 TH
Prenesi: SC39-12SURKWA.pdf
SC393DR2G
SC393DR2G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC COMPARATOR DUAL LV 8-SOIC
SC3BA05
SC3BA05
Opis: BRIDGE RECT 6A 50V
Na zalogi: 512 pcs
Prenesi: SC3BA05.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%