SC1565IST25TRT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC1565IST25TRT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3
Podatkovni listi: SC1565IST25TRT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC1565IST25TRT
Številka dela SC1565IST25TRT Proizvajalec Semtech
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124738 pcs Podatkovni list SC1565IST25TRT.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena SC1565IST25TR delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A SOT-223-3 Tok - Supply (Max) 1.75mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 35µA Trenutni - izhod 1.5A
Nadzorne funkcije Enable
Podobni izdelki
SC1565IST18TRT
SC1565IST18TRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-3
Na zalogi: 123569 pcs
Prenesi: SC1565IST18TRT.pdf
RFQ
SC1566IM-1.8TRT
SC1566IM-1.8TRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263
Na zalogi: 38336 pcs
Prenesi: SC1566IM-1.8TRT.pdf
RFQ
SC1566I5M1.8TRT
SC1566I5M1.8TRT
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263-5
Prenesi: SC1566I5M1.8TRT.pdf
SC1565I5M2.5TRT
SC1565I5M2.5TRT
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
Prenesi: SC1565I5M2.5TRT.pdf
SC1566I5T-2.5T
SC1566I5T-2.5T
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5
Prenesi: SC1566I5T-2.5T.pdf
SC1565IS-2.5TRT
SC1565IS-2.5TRT
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A 8SO
Prenesi: SC1565IS-2.5TRT.pdf
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5
Prenesi: SC1566I5M2.5TRT.pdf
Opis: IC REGULATOR TO-263
Prenesi: SC1565IM-1.8TRT.pdf
SC1565IM-2.5TRT
SC1565IM-2.5TRT
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263
Prenesi: SC1565IM-2.5TRT.pdf
SC1565IS-1.8TRT
SC1565IS-1.8TRT
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8SO
Prenesi: SC1565IS-1.8TRT.pdf
SC1565IT-2.5T
SC1565IT-2.5T
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220-3
Prenesi: SC1565IT-2.5T.pdf
SC1566I5T-1.8T
SC1566I5T-1.8T
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5
Prenesi: SC1566I5T-1.8T.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%