SC1202CSTTRT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC1202CSTTRT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT223
Podatkovni listi: SC1202CSTTRT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC1202CSTTRT
Številka dela SC1202CSTTRT Proizvajalec Semtech
Opis IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116305 pcs Podatkovni list SC1202CSTTRT.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.3V
Voltage - Output (Max) 5.7V Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.3 V ~ 5.7 V 600mA SOT-223-3
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 600mA
Nadzorne funkcije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC1202CST3.3TRT
SC1202CST3.3TRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG LIN 3.3V 600MA SOT223-3
Na zalogi: 137836 pcs
Prenesi: SC1202CST3.3TRT.pdf
RFQ
SC1206-1R0
SC1206-1R0
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
Na zalogi: 330533 pcs
Prenesi: SC1206-1R0.pdf
RFQ
SC12-M20PG11
SC12-M20PG11
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: BS 20MM PG 11 ADAPTER
Prenesi:
SC12-NPTM20
SC12-NPTM20
Opis: 0.5 INCH NPT TO M20 ADAPTER, BLK
Prenesi:
SC12-PG11M20
SC12-PG11M20
Opis: PG11 TO NPT ADAPTER, NP BRS
SC1205CSTRT
SC1205CSTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC MOSFET DVR SYMC HS 8SOIC
Prenesi: SC1205CSTRT.pdf
SC1206-220
SC1206-220
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Prenesi: SC1206-220.pdf
SC12-PG13.5CG
SC12-PG13.5CG
Opis: M13.5 CORD GRIP
Opis: FIXED IND 10UH 400MA 1.69 OHM
Prenesi: SC1206-100.pdf
SC1206-2R2
SC1206-2R2
Opis: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
Prenesi: SC1206-2R2.pdf
SC12-PG135NPT
SC12-PG135NPT
Opis: PG13.5 TO NPT ADAPTER, NP BRS
Opis: FIXED IND 100UH 120MA 15.6 OHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%