SC1118ST2.85TRT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC1118ST2.85TRT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V 1A SOT223-3
Podatkovni listi: SC1118ST2.85TRT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC1118ST2.85TRT
Številka dela SC1118ST2.85TRT Proizvajalec Semtech
Opis IC REG LINEAR 2.85V 1A SOT223-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78321 pcs Podatkovni list SC1118ST2.85TRT.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5A @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 1A SOT-223-3
Tok - Supply (Max) 5mA Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC1175CSWTRT
SC1175CSWTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG CTRLR BUCK 20SOIC
Na zalogi: 44807 pcs
Prenesi: SC1175CSWTRT.pdf
RFQ
SC1175TSTRT
SC1175TSTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP
Na zalogi: 47063 pcs
Prenesi: SC1175TSTRT.pdf
RFQ
Opis: IC REG CTRLR BUCK 14TSSOP
Prenesi: SC1110TSTRT.pdf
SC1116ISKTRT
SC1116ISKTRT
Opis: IC FET CTLR LINEAR DDR SOT23-6
Prenesi: SC1116ISKTRT.pdf
SC1176ASWTRT
SC1176ASWTRT
Opis: IC REG CTRLR BUCK 20SOIC
Prenesi: SC1176ASWTRT.pdf
SC1159SWTRT
SC1159SWTRT
Opis: IC REG CTRLR BUCK 28SOIC
Prenesi: SC1159SWTRT.pdf
SC1112STRT
SC1112STRT
Opis: IC REG CTLR TRIPLE LDO 16SOIC
Prenesi: SC1112STRT.pdf
Prenesi: SC1176CSWTRT.pdf
SC1110CSTRT
SC1110CSTRT
Opis: IC REG CTRLR BUCK 14SOIC
Prenesi: SC1110CSTRT.pdf
SC11372CQ
SC11372CQ
Proizvajalci: N/A
Opis: IC INTEGRATED PROCESSOR
Prenesi:
Opis: IC REG CTLR TRIPLE LDO 16TSSOP
SC110R
SC110R
Proizvajalci: Mallory Sonalert Products
Opis: AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT
Prenesi: SC110R.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%