S3HVM2.5F
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S3HVM2.5F
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 2.5KV 3A MODULE
Podatkovni listi: S3HVM2.5F.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 463 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 463 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S3HVM2.5F
Številka dela S3HVM2.5F Proizvajalec Semtech Corporation
Opis DIODE GEN PURP 2.5KV 3A MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 463 pcs Podatkovni list S3HVM2.5F.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 3A
Napetost - razčlenitev - Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija Module
Delovna temperatura - spoj 2.5µs Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca S3HVM2.5F
Razširjen opis Diode Standard 2500V (2.5kV) 3A Chassis, Stud Mount Konfiguracija diode 1µA @ 2500V
Opis DIODE GEN PURP 2.5KV 3A MODULE Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3.45V @ 3A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 2500V (2.5kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S3HVM7.5
S3HVM7.5
Proizvajalci: Semtech Corporation
Opis: DIODE GEN PURP 7.5KV 1.5A MODULE
Na zalogi: 575 pcs
Prenesi: S3HVM7.5.pdf
RFQ
RSFJLHRQG
RSFJLHRQG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE GEN PURP 600V 500MA SUBSMA