S2KW16KA-2
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S2KW16KA-2
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 16KV 6A MODULE
Podatkovni listi: S2KW16KA-2.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 116 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 116 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S2KW16KA-2
Številka dela S2KW16KA-2 Proizvajalec Semtech
Opis DIODE GEN PURP 16KV 6A MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 116 pcs Podatkovni list S2KW16KA-2.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 16V @ 6A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 16000V
Paket naprave za dobavitelja - Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 2µs
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 16000V 6A Chassis Mount
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 16000V Tok - Povprečni popravek (Io) 6A