S2HVM7.5F
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S2HVM7.5F
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka DIODE GEN PURP 7.5KV 2A MODULE
Podatkovni listi: S2HVM7.5F.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 775 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S2HVM7.5F
Številka dela S2HVM7.5F Proizvajalec Semtech Corporation
Opis DIODE GEN PURP 7.5KV 2A MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 775 pcs Podatkovni list S2HVM7.5F.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2A
Napetost - razčlenitev - Serija -
RoHS Status Bulk Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija Module
Delovna temperatura - spoj 2.5µs Tip montaže Chassis, Stud Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca S2HVM7.5F
Razširjen opis Diode Standard 7500V (7.5kV) 2A Chassis, Stud Mount Konfiguracija diode 1mA @ 7500V
Opis DIODE GEN PURP 7.5KV 2A MODULE Trenutna - povratna puščanja @ Vr 8.8V @ 2A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 7500V (7.5kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C