NT28L90-QFN
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NT28L90-QFN
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC TXRX LDD&LA 10GBPS 28QFN
Podatkovni listi: NT28L90-QFN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
490 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NT28L90-QFN
Številka dela NT28L90-QFN Proizvajalec Semtech
Opis IC TXRX LDD&LA 10GBPS 28QFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14843 pcs Podatkovni list NT28L90-QFN.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip Laser Diode Driver
Paket naprave za dobavitelja 28-QFN Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer -
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Laser Driver IC 2.5Gbps 3.3V 28-QFN Hitrost prenosa podatkov 2.5Gbps
Tok - modulacija 90mA Trenutni - predsodki 100mA