NT22L33-QFN
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NT22L33-QFN
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC LASER DVR 1.25G OC3/12 24QFN
Podatkovni listi: NT22L33-QFN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1030 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NT22L33-QFN
Številka dela NT22L33-QFN Proizvajalec Semtech
Opis IC LASER DVR 1.25G OC3/12 24QFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133067 pcs Podatkovni list NT22L33-QFN.pdf
Napetost - oskrba 3.3V, 5V Tip Laser Diode Driver
Paket naprave za dobavitelja 24-QFN Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer -
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Laser Driver IC 1.25Gbps 3.3V, 5V 24-QFN Hitrost prenosa podatkov 1.25Gbps
Tok - modulacija 70mA Trenutni - predsodki 80mA