90KS200C
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 90KS200C
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 180V 280V MODULE
Podatkovni listi: 90KS200C.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 162 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 162 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 90KS200C
Številka dela 90KS200C Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 180V 280V MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162 pcs Podatkovni list 90KS200C.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 180V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 280V
Napetost - razčlenitev (min) 200V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 90000W (90kW)
Pakiranje Tray Paket / primer Module
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 180A (1.5/40µs) Zmogljivost @ Pogostost -