6AX333K3
pregled izdelka
Številka dela: 6AX333K3
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 3KV X7R NONSTND
Podatkovni listi: 6AX333K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 6AX333K3
Številka dela 6AX333K3 Proizvajalec Semtech
Opis CAP CER 0.033UF 3KV X7R NONSTND Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3319 pcs Podatkovni list 6AX333K3.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.300" (7.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.670" L x 0.650" W (17.00mm x 16.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard SMD delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Voltage natančen opis 0.033µF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije General Purpose