60KS200C
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 60KS200C
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka TVS DIODE 180V 335V MODULE
Podatkovni listi: 60KS200C.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 312 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 312 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 60KS200C
Številka dela 60KS200C Proizvajalec Semtech
Opis TVS DIODE 180V 335V MODULE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 312 pcs Podatkovni list 60KS200C.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 180V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 335V
Napetost - razčlenitev (min) 200V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 60000W (60kW)
Pakiranje Tray Paket / primer Module
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 180A (1.5/40µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
60KS200CH3
60KS200CH3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 199 pcs
Prenesi: 60KS200CH3.pdf
RFQ
60K431-815N1
60K431-815N1
Proizvajalci: Rosenberger
Opis: 7/16 PANEL JACK
Na zalogi: 2988 pcs
Prenesi: 60K431-815N1.pdf
RFQ
60KC36
60KC36
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 750VDC 60A TRACTION
Na zalogi: 327 pcs
Prenesi:
60KS200CH2
60KS200CH2
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 257 pcs
Prenesi: 60KS200CH2.pdf
Proizvajalci: Rosenberger
Opis: 7/16 PANEL JACK
Na zalogi: 3153 pcs
Prenesi: 60K431-817N1.pdf
60KS200CH2
60KS200CH2
Proizvajalci: Semtech
Opis: TVS DIODE 180V 335V MODULE
Na zalogi: 264 pcs
Prenesi: 60KS200CH2.pdf
60K47U-900N1
60K47U-900N1
Prenesi: 60K47U-900N1.pdf
60KSP60-01-1-06N-F
60KSP60-01-1-06N-F
Proizvajalci: Grayhill, Inc.
Opis: SWITCH ROTARY 6POS 150MA 115V
Prenesi: 60KSP60-01-1-06N-F.pdf
60KS200CH1
60KS200CH1
Proizvajalci: Semtech
Na zalogi: 265 pcs
Prenesi: 60KS200CH1.pdf
60KS200CH1
60KS200CH1
Na zalogi: 312 pcs
Prenesi: 60KS200CH1.pdf
60K501-K50N1
60K501-K50N1
Opis: CONN ADAPT JACK-JACK 7/16 50 OHM
Prenesi: 60K501-K50N1.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%